בניית אתרי וורדפרס לעסקים

בניית אתרי וורדפרס בכל סדר גודל, קטן כגדול, כבר מזמן הפכה להיות נחלת הכלל. למעשה, עסק שאין לו אתר אינטרנט, סביר שנפגע הן ברמת השיווק באינטרנט (כגון: צמצום החשיפה ללקוחות פוטנציאליים המחפשים מוצרים או שירותים שהעסק שלך מספק), והן ברמת הנראות הדיגיטלית.

בניית אתרי וורדפרס

על כן, מיותר לציין כי בניית אתר לעסק הינה הכרח המציאות – ומוטב מוקדם ככל הניתן בכדי לצבור ותק.
כחברה לבניית אתרים מתקדמים חרטנו על דגלנו לספק לכל לקוח, כך גם לך, את אתר האינטרנט המתאים בדיוק לצרכייך, כמו גם לכיסך, והכל בפשטות, ביעילות, בשקיפות מלאה, ותוך עמידה איתנה בלוח הזמנים בהתאם לגודל הפרויקט.

אפיון אתר אינטרנט: תכנון יעיל חוסך זמן

אפיון אתרים הינו שלב התכנון הראשוני, בו ניפגש ונבנה יחדיו את צרכי האתר. בהתאם לשאלון מסודר נוכל להבין את צרכייך, כמו גם לייעץ לך מקצועית על אילו דברים כדאי להוסיף או להחסיר מהאתר, באיזו מערכת ניהול תוכן כדאי לבנות אותו, וכיו"ב.
בשלב זה נשמח אף לאסוף ממך מספר חומרים שיווקיים, אם כאלו כבר קיימים בעסק (כגון: לוגו, פלייר, תמונות, סרטונים ועוד). אלו יעזרו מאד בהבנת השפה הגראפית הייחודית של העסק, ויתרמו רבות לשלב הבא…

עיצוב אתרים: שמירה על ייחודיות ובידול ממתחרים

עיצוב אתר אינטרנט הינו שלב קריטי לפני תחילת הקמת האתר. בעולם האינטרנט, שבו כל האתרים נבנים בצורה זהה יחסית האחד לשני, חשוב לדעת לשמור על מיתוג העסק שלך מחד, ולהקים אתר בעל ממשק משתמש נוח וחווית משתמש טובה, מאידך. בנוסף, עם עלייתם הניכרת של כמות השימושים בסמארטפונים, יש לבנות את אתר האינטרנט כך שיתאים גם למכשירים ניידים, תוך עדיפות ברורה לאתר רספונסיבי (המתאים את עצמו לכל גודל מסך), ובכך להשיג את תשומת ליבם של הגולשים הפוטנציאליים בכל זמן, בכל מקום ומכל מכשיר.

אנו ב-Violet Boost עובדים עם מיטב מעצבי האתרים, כמו גם מומחי UI/UX, תוך שימת דגש ברור על ביצוע אופטימיזציות שונות מראש, בכדי למטב את ביצועי האתר עוד בשלב התכנון המוקדם!

רוצים יותר פרטים לגבי בניית האתר? צרו איתי קשר...

בניית אתר אינטרנט: בניית אתר וורדפרס או בניית אתר וויקס ?

ככל הנראה אחת השאלות שאני נשאלת בהן הכי הרבה – באיזו מערכת הכי נכון להקים אתר אינטרנט?
אז האמת שאין תשובה ברורה אחת. ישנן מערכות ניהול תוכן שונות ומגוונות בשוק בניית האתרים, ולכולן יתרונות וחסרונות שונים. יחד עם זאת, שתי המערכות הבולטות ביותר כיום, הינן ללא ספק וויקס ווורדפרס,  וכפי שכבר ציינתי, גם להן – יתרונות וחסרונות:

  • בניית אתר וורדפרס
    וורדפרס היא ללא ספק המערכת השכיחה כיום לבניית אתרים. גמישותה וכמות התוספים שניתן להוסיף לה, הפכו אותה למערכת החביבה על מקימי האתרים, וכבודה במקומה מונח. אך ניהול התוכן בה למשתמש קצה (או לבעל/ת העסק), עלול להוות מכשול בעת בחירתה כמערכת ניהול התוכן, שכן זו עלולה "לכבול" אותך לתכנת בכל שינוי עתידי שיש לבצע באתר. לעומת זאת, להקמת חנות אינטרנטית או לבניית אתר תדמית גדול, היא יכולה להוות נכס שאין לו מתחרה!
  • בניית אתר וויקס
    וויקס היא חברה לבניית אתרים פרי פיתוח ישראלי, בעלת ממשק משתמש קל ונוח במיוחד לתפעול. הלכה למעשה, האתר מוקם, מאוחסן ומאובטח במקום אחד, ומאפשר למשתמש הקצה לנהל את האתר בעצמו לאחר הקמתו. יחד עם זאת, המערכת "סגורה" לחלוטין, ולא מאפשרת גמישות יתרה לבעל/ת האתר בתמרונים השונים להם אתרים שונים זקוקים לא פעם.

ניהול אתר אינטרנט: נקודה למחשבה

הקמנו לכם אתר אינטרנט חדש? אז קודם כל תתחדשו! אני בטוחה שאתם מרוצים מהתוצאה הסופית, ובטוחה שאם דבר מה מפריע לכם – תגידו לי!
אבל… מה עכשיו?
מידי פעם עולה הצורך להוסיף או להחסיר עמודים מהאתר, להוסיף תוכן, להחליף תמונות או סרטונים, לתקן שגיאות, טקסט… ומה לא?! אסור לשכוח – אתר האינטרנט, בדיוק כמו העסק שלכם, זקוק לתחזוקה שוטפת וניהול מתאים. אנו תמיד כאן לכל דבר ועניין גם לאחר הקמת האתר, ותמיד נעזור עם חיוך!

מאמרים נוספים

סגירת תפריט