קידום אתרים אורגני

קידום אתרים אורגני, המוכר גם בראשי התיבות SEO – Search Engine Optimization, מהותו בביצוע מקצה שיפורים ומיטוב יכולות אתר האינטרנט שברשותך, בכדי לאפשר למנועי החיפוש בכלל, ולגוגל ישראל בפרט, "לקרוא" את האתר טוב יותר, ובכך לשפר את מיקומו בדפי תוצאות החיפוש.

על פניו נשמע פשוט, נכון? אז זהו, שיש פה הרבה מעבר…

קידום אתרים אורגני: דפי תוצאות החיפוש

חשבת פעם איך את/ה מחפש/ת דבר מה בגוגל? ומה עוזר לך להחליט במי מתוצאות החיפוש לבחור? ואחרי שכבר בחרת באתר מסויים, האם האתר ענה על כל שאלותייך?

בדף תוצאות החיפוש של גוגל, בכל דף, קיימות 10 תוצאות חיפוש אורגניות! בסה"כ 10 אתרים שונים מתחרים בינהם ראש-בראש על חלקה קטנה של הנדל"ן הפרסומי הגדול בעולם, וגם הם קבורים מתחת ל-3-4 תוצאות חיפוש ממומנות. אלו הנמצאים בדף התוצאות השני ואילך – זניחים… שוב, עם יד על הלב, כמה יוצא לך להגיע לדף השני בגוגל בעת חיפוש כלשהו? בדיוק. כמעט ולא! למען האמת, סטטיסטית, יותר מ-90% מהגולשים מסתפקים בתוצאות הדף הראשון בכדי למצוא את מבוקשם, והדבר מורגש אף יותר בעת החיפוש ממכשירים ניידים. משמעות הדבר, שאם אתרך אינו מופיע בדף תוצאות החיפוש הראשון של גוגל, הוא שווה ערך ללא קיים כלל.

התפקיד של מקדם אתרים

אז למען האמת מקדמת אתרים. 😊
לאחר שהבנתי את מהות הקידום האורגני, החלטתי שהדבר הנכון הוא לפתוח חברת קידום אתרים שתהיה הוגנת ושקופה מחד, ותחרותית בשוק כ"כ פרוץ מאידך. למה פרוץ? כי האמת שיש לא מעט חברות קידום אתרים, בארץ כמו גם בחו"ל, חלקן טובות יותר, וחלקן, איך לומר זאת בעדינות, פחות עוסקות בקידום האתר ויותר בהוצאת חשבוניות…

מקדמת אתרים, תפקידה בראש ובראשונה לדאוג לצרכי הלקוח/ה, כלומר לך! להבין לעומק מה ברצונך להשיג בתהליך קידום האתר, מי הם המתחרים הדיגיטליים העיקריים שלך, לבצע חקר ביטויי מפתח מקיף, להמליץ על מילות מפתח ראויות לקידום, לבצע מיטוב ביצועיים טכניים באתרך, להשיג קישורים רלוונטיים מאתרים בהם גולשים קהלי היעד שלך ועוד מגוון רחב של פעולות אשר יגרמו לגולש הפוטנציאלי שלך, כמו גם לגוגל, פשוט להתאהב באתר שלך!

רוצים יותר פרטים לגבי בניית האתר? צרו איתי קשר...

הסוד השמור שבקידום אתרים אורגני

כפי שציינתי קודם, ועל כך אני שמה דגש מיוחד: בחירת מילות מפתח ראויות לקידום. מה זה אומר? אז אגלה לך סוד שמור של רוב מקדמי האתרים – לכל ביטוי מפתח בגוגל קיימים מספר פרמטרים. לך חשוב רק אחד מהם: כמה אנשים מחפשים את הביטוי. נכון? כמעט נכון… זהו פרמטר חשוב ללא עוררין, אך בפועל זהו לא יכול להיות הגורם היחידי, כי לכל ביטוי, כפי שיש כמות חיפושים – באופן טבעי קיימת גם תחרות! וכבר אמרנו שבדף תוצאות אחד יש רק 10 מקומות אורגניים. אזי "לרדוף" אחרי ביטוי מפתח שיש לו אולי כמות חיפושים מכובדת, אך באותה המידה גם תחרות בלתי מתפשרת, אשר מפחיתה את סיכויי אתרך להופיע בעמוד הראשון של גוגל, קל וחומר בפרק זמן סביר – זהו בדיוק הקרם דה-לה-קרם של מקדמי אתרים! הרי ברצונך שאתרך יהיה שם, לא? אז הם ידאגו שתהיו שם… מתישהו… אל דאגה… עליהם! רק תתחייבו ל-12 חודשים, ויהיה בסדר…

הלוואי ויכולתי לומר לך שכאן מסתיים הדבר, שאני לא מוצאת לו שם אחר מלבד "נוכלות" לשמה, שכן לרשימת הביטויים הנבחרים לקידום עלולים להתווסף גם מספר ביטויים פחות מחופשים, בלשון עדינה, עד כדי לא מחופשים כלל – ביטויים כאלו, שאין להם כמעט תחרות, ועל כן קל ומהיר מאד להביא את אתרך לעמוד תוצאות החיפוש הראשון, שם רק בכדי לספק לך "כדור הרגעה" – כי עד היום, אף אחד לא מחפש אותם! חוץ ממך – שבכל חיפוש שלך הלב מתמלא גאוות שווא שאתרך במקום הראשון. אבל, כאמור, חוץ ממך אף אחד אחר אפילו לא יודע על כך.

מקדם אתרים מקצועי

תפקידי כמומחית קידום אתרים, הוא למצוא את האיזון שבין ביטויים "קשים" ולא כדאיים לקידום אורגני, לבין ביטויים "חלשים", לא מחופשים ו/או לא רלוונטיים לקידום כלל.
אני מתגאה בביצוע חתך ודירוג ביטויים (Phrase Ranking) מקצועי ומותאם אישית, תוך שימת דגש על צרכי הלקוח ושמירה הדוקה על יחסי עלות – תועלת, עבורך!

בשורה התחתונה: אבנה תוכנית קידום אתר מפורטת, אפלח ביטויים שונים המיועדים לקידום האתר אורגנית, לעומת אלו שייתכן ונעשה בהם שימוש לקידום ממומן, אבצע את כלל השינויים הנדרשים באתר ומחוצה לו ואלווה אותך מקצועית לכל אורך תקופת הקידום, וגם אחרי.

מעוניינים בהצעה שווה? השאירו פרטים:

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

סגירת תפריט